Equip

Un equip professional amb experiència, capacitat i entusiasme.

A més de Melsion Ramis, diversos professionals que uneixen joventut amb dècades d’experiència, aporten els seus valors i coneixements a què volem que sigui el seu bufet de referència.

Comprometem el nostre esforç per aconseguir resultats òptims en qualsevol situació.

Som persones al servei de les persones.

Advocat Director
El Dret s'aprèn estudiant, però s'exerceix pensant.
Eduardo Couture
Advocada
Obra segons una màxima tal que puguis voler com a llei universal.
Kant
Advocada
La inspiració existeix, però t'ha de trobar treballant.
Pablo Ruiz Picasso
Advocat
Si teniu la força, ens queda el Dret.
Víctor Hugo
Advocat
Una veu forta no pot competir amb una veu clara, encara que aquesta sigui un simple murmuri.
Confucio
Advocat
Totes les coses són impossibles, mentre ho semblen.
Concepción Arenal
Assessor Jurídic
Es requereixen noves formes de pensar per resoldre problemes creats per les velles formes de pensar
Albert Einstein.
Administració
El que les lleis no prohibeixen, pot prohibir l'honradesa.
Séneca
Secretaria General
La nostra satisfacció es troba en l'esforç i no en el resultat. Un esforç total és una victòria completa.
Gandhi
Secretària de Direcció / Paralegal
El talent és una cosa bastant corrent. No escasseja la intel·ligència, sinó la constància.
Doris Lessing

Directori de professionals

ADVOCAT DIRECTOR

Melsion Ramis Perelló
ramis@ramisabogados.com

ADVOCATS

Isabel Fontanet Gomila
fontanet@ramisabogados.com

Dolors Bru Arbat
bru@ramisabogados.com

Rafael Navarro Roig
navarro@ramisabogados.com

Íñigo Azcona Soria
azcona@ramisabogados.com

Alejandro Serra Gordiola
serra@ramisabogados.com

ADMINISTRACIÓ I GESTIÓ

Margarita Cladera
Responsable de gestió
info@ramisabogados.com

María José Escobar
Secretaria General
administracion@ramisabogados.com

Carmen Palmero
Secretària de Direcció / Paralegal
secretaria@ramisabogados.com